Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi

  • 65 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi je umístěn ve čtvrti La Californie Pezou města Cannes a zahrnuje terasu. Tento apartmán je vzdálen 2 km od Chrám archanděla Michaela, má kuchyňku a 2 koupelen.

V 2 ložnicích může být ubytováno až 4 hostů.

Hosté ocení hlavní umístění 20 minut chůze od centra města Cannes. Chapelle Bellini je 5 minut chůze od ubytování. Novotel Cafe servírují jídla francouzské kuchyně a leží jen 18 minut chůze od apartmánu. Nemovitost je 650 metrů od nejbližší autobusové zastávky Montfleury.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi
8 Saissy - 2 Bedroom Apartment Rooftop Terrace 10 Min Palais
Cena pouze pro mobilní zařízení

8 Saissy - 2 Bedroom Apartment Rooftop Terrace 10 Min Palais

313 m od ubytování
Cannes Center Sea And Sky
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cannes Center Sea And Sky

532 m od ubytování
USD 3441 USD 3097
za noc
Ecrin Cannois - Proche Croisette Mer
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ecrin Cannois - Proche Croisette Mer

594 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    29 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence06029023884AK
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi apartmán patří mimo jiné Festivalový palác a kongresové centrum, Chrám archanděla Michaela, Chapelle Bellini.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi?
      Cena pronájmu apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi je 481 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi apartmán akceptuje?
      Apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • Mastercard
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi patří restaurace Novotel Cafe a Rouvi Kosher snack, které se nacházejí jen asi 15 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 65 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    29 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Upstays - 2 Bedroom - Air Conditioning - Wifi

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít